Liftkon
Mühendislik ve Vinç Sistemleri

Türkiye’de Vinç imalatında Tecrübesi Olan İmalat, takım ve montaj konusunda Uzman olan Liftkon müşteri memnuniyetine dayalı ve son teknoloji vinçler üretmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Tüm imalatları uluslararası geçerlilik kurallarına uygun olarak gerçekleşmektedir.
  • Kaliteli, en gelişmiş teknolojilerin entegre edildiği vinç çeşitleri üretilmektedir.
  • Müşteri memnuniyetine ve beklentilerine uygun olarak imalat yapılır.
  • Müşterilere hızlı, güvenli, kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sunulmaktadır.
  • Çevre, doğal yaşam koşullarına saygılı ve korumacı bir şekilde vinç üretimi gerçekleştirilmektedir.
  • Vinç imalatında güvenlik ve sağlık koşullarına uygunluk ön planda tutulmaktadır.

VİZYONUMUZ

Liftkon Mühendislik ve Vinç Sistemleri olarak gelişmekte olan güncel teknolojiyi takip ederek daimi olarak ürünlerimizin kalitesini yükseltme amacını taşıyoruz. Daima yükselen ve ilerleyen firmamızı vinç sektöründe, gerek ülkemizde gerekse Dünya pazarında daha çok kendinden söz ettirir ve tercih edilir “Global Marka” haline getirmek, Ar-Ge çalışmaları ile desteklediğimiz projelerimizin gelişimini ve yenilenmesini sağlayarak başarıya ulaştırmak, Topluma ve çevreye saygılı örnek bir firma olmaya ve bu yönde üretimler yapmaya devam etmek, Ekip arkadaşlarımıza mutlak surette devamlı motivasyon ve tatmin sağlamak, Göstermiş olduğumuz hizmet kalitesi ile müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlamak.

“Kendimizi her an yeniden yaratıyoruz…”

MİSYONUMUZ

2021 yılında faaliyet başlangıcı yapan Liftkon Mühendislik ve Vinç Sistemleri isimli kuruluşumuzda; fabrika içi gezen vinçler, proses vinçler, özel üretim vinçler, portal vinçler, tek kirişli vinçler ve çift kirişli vinçler ile ülkemize ve dahi dünyanın dört bir yanına şevkle hizmet vermekteyiz. Daima gelişimi, kaliteyi ilke edinerek çıktığımız bu yolda güçlü, dinamik ve istekli ekibimizle üretime devam ederek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

“Kalitemiz ve üretken yapımız en büyük gururumuzdur!

MAKİNA EMNİYETİ TASDİK SERTİFİKASI

MAKİNA EMNİYETİ TASDİK SERTİFİKASI

MARKA TESCİL BELGESİ

MARKA TESCİL BELGESİ

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015